Neden Halı Kullanmalısınız?

Halı, lüks ve rahat bir zemin. Her ev veya ofiste her odaya uygun bir halı bulunmaktadır. Yumuşak bir yatak odası halısından oturma odası veya otel odası için lüks bir halıya, koridor ve merdivenler veya ev ofisi için pratik bir halı.


Halıyı tercih etmeniz için birçok neden var ...


Halı iç ortam iklimini iyileştirir

Halı, havadaki toz parçacıklarını tuttuğu için iç mekan iklimini iyileştirir. Halı, parçacıkları hapseder ve bir sonraki süpürme işlemine kadar liflerin içinde hapsolmasını sağlar. Bu nedenle toz alerjisi halı seçimine engel teşkil etmemelidir. Alman astım vakfı, halının tozu diğer döşemelerden daha iyi tuttuğu ve sonuç olarak iç havanın daha temiz olduğu sonucuna bile varmıştır.


Halı aynı zamanda iyi bir yalıtım sunarak soğuk kışlarda yaklaşık% 4-5 ve% 10'a varan enerji tasarrufu sağlar. Halı, yerden ısıtmalı evler için de uygundur. 


Halı ses emicidir

Halı sesleri emen zemindir. Merdivenlerde, oturma odasında veya ofiste. Halı sesleri yansıtmaz, onları emer ve böylece gürültü seviyelerini en aza indirir. Halının yüksekliği ve yoğunluğu, ses yalıtımının etkisini etkiler.


Halı, oda akustiğini iyileştirir. Halı kaplı odalar sayesinde çevre gürültüleri en aza indirilir.


Halı güvenli ve sıcaktır

Şöminenin önündeki bir halıda, evde çıplak ayakla dolaşmak veya yerde oyun oynamak: halı takılıyken tüm bu tür aktiviteler çok rahattır. Tekstil zemin kaplaması ayaklara ve derzlere karşı hassastır.


Halı aynı zamanda kaygan değildir. Halıda kayma riski, düz döşemeden çok daha düşüktür. Ve düşmesi durumunda, halı yumuşak ve esnek olduğu için yaralanma şansı daha azdır.


Halı rahat ve lüks

Halı, size konfor ve lüks hissi veren bir tekstil zemin kaplamasıdır.


Ekstra konfor ve daha uzun ömür için kaliteli bir altlık kullanın. Şilte, halının ses ve enerji yalıtımı, konfor ve lüks hissi gibi tüm olumlu etkilerini en üst düzeye çıkarır.


Halı çok yönlüdür

Halı en çok yönlü zemin kaplamasıdır; İmkanlar sonsuzdur! Halı birçok farklı renk, yapı ve desende mevcuttur. Benzersiz bir zemin oluşturmak için renkleri, desenleri ve tasarımları birleştirin.

Write Comment